recept (štítek)

Segedínský guláš

Recept na jeden z nejoblíbenějších gulášů - segedínský guláš. Segedínský guláš je jedním z významných jídel maďarské kuchyně a stal se velmi oblíbený i za hranicemi Maďarska. Segedínský guláš je znám také jako Segedín.

Houbový guláš

Houbový guláš je jednou z variant gulášů, kde se obejdete bez masa. Je to přesně ukázka lidské tvořivosti v kuchyni.

Hovězí guláš

Hovězí guláš je klasickou českých kuchyní. Pokud potřebujete nasytit větší počet lidí, jedná se o opravdu ideální jídlo. Hovězí guláš je skvělým pokrmem, který si můžete vychutnat s houskovým knedlíkem.

Vepřový guláš

Vepřový guláš je velmi oblíbeným jídlem, který si rádi připravíte doma, i si jej dopřejete v restauraci. Tento velmi jednoduchý recept si můžete sami vyzkoušet.

Pravý maďarský guláš

Pravý maďarský guláš je vynikajícím jídlem, které si všichni rádi vychutnáme. Recept na skvělý maďarský guláš si můžete vyzkoušet. Pravý maďarský guláš je trochu pikantní.

Bramborový guláš

Bramborový guláš známe jistě všichni ze svého mládí. Je to kombinace brambor a uzeniny, kterou známe také jako Buřtguláš. Oblíbenost tohoto jídla je různá a hodně se odvíjí od toho, jak moc k němu byl člověk nucen během svého mládí :-)

Fazolový guláš

Fazolový guláš je velmi vydatný a hustý pokrm, který si jistě oblíbíte. Pro milovníky fazolí je tento guláš opravdovou lahůdkou.

Mexický guláš

Mexický guláš s rýží a hráškem je vynikající jídlo. Jedná se o další variaci guláše, která vám jistě zachutná.

Kotlíkový guláš

Kotlíkový guláš si můžete připravit jak při svých trampských výpravách, tak i doma v kuchyni. Kotlíkový guláš je vynikající pochoutkou, kterou ocení každý milovník gulášů.